...הצטרף למשפחה

קאמפ אמריקה נותן לך חוויה שנשארת איתך לנצח. המדריכים במחנות שלנו חוזרים שנה אחרי שנה להדריך בארה"ב כי זאת ההזדמנות הטובה ביותר לחברים חדשים מרחבי העולם. אנחנו בקאמפ אמריקה אוהבים להשגיח על המשפחה שלנו , ולאחר שהצטרפת לתכנית אתה חבר חדש במשפחה שלנו

Counselors Camp America Israel

הכול אודותינו

הארגון קאמפ אמריקה הוקם בשנת 1969 , בקיץ 2019 אנחנו חוגגים 50, וכאמור אנחנו הארגון הגדול והוותיק בעולם בתחום מחנות הקיץ. המשרדים שלנו ממוקמים בכל רחבי העולם: באוסטרליה, גרמניה, פולין, אנגליה ואמריקה ועם סוכנים בעשרות מדינות. אנחנו מגייסים יותר מ 8,000 צעירים מדי שנה, מ -25 מדינות ברחבי העולם ועובדים עם מאות מחנות קיץ. אנחנו כבר עושים את זה במשך זמן רב מאוד ויש לנו צוותים מדהימים בכל רחבי העולם ומהשנה גם בישראל.

Summer Camp Israel Counsellors 1

רוב הארגונים הפועלים בתחום מחנות הקיץ פועלים תחת חסות של ארגון אחר שמנפק את אישורי העבודה, בקאמפ אמריקה אתה נמצא תחת החסות של הספונסר המקורי. כאשר ישנה בעיה או מצב שדורש פיתרון לא תופנה לגורם אחר כי מי ששלח אותך הוא רק מגייס, בקאמפ אמריקה אתה בחסות הארגון המקורי וכאמור הוותיק והגדול בעולם.


אנו נותני חסות רשמיים לויזות J1 של מחלקת המדינה האמריקאית ומחויבים בחוק לדאוג לשלומם של המשתתפים. מאות אלפי מדריכים כבר השתתפו בתכנית שלנו במהלך השנים ולכן אנחנו יכולים לומר בביטחון שתמיד אנחנו נמצאים לשרותך ולוקחים את האחריות עם תמיכה 24/7 בארה"ב.

Travel About Us

?מה עושה אותנו שונים

אנו נותני חסות רשמיים לויזות J1 של מחלקת המדינה האמריקאית ומחויבים בחוק לדאוג לשלומם של המשתתפים

מאות אלפי מדריכים כבר השתתפו בתכנית שלנו במהלך השנים ולכן אנחנו יכולים לומר בביטחון שתמיד אנחנו נמצאים לשרותך ולוקחים את האחריות עם תמיכה 24/7 בארה"ב

חברה עטורת הפרסים

אלה הפרסים שהארגון קיבל בזמן האחרון כארגון מוביל בעולם